יום ראשון , 17 דצמבר 2017
Home >> מבזקים >> חלאד משעל , היחסים שלנו עם איראן וחיזבאללה יימשכו . (בהמשך לבקשה הסעודית להתרחק מאיראן) .כרגע לא מתנהל מומ עם ישראל אך יש לנו דרך לנהלו באמצעות המשפחה ואחרים להשגת החופש של האסירים שלנו.

חלאד משעל , היחסים שלנו עם איראן וחיזבאללה יימשכו . (בהמשך לבקשה הסעודית להתרחק מאיראן) .כרגע לא מתנהל מומ עם ישראל אך יש לנו דרך לנהלו באמצעות המשפחה ואחרים להשגת החופש של האסירים שלנו.

אנחנו עובדים בשיתוף עם כולם בקרב על פלסטין. Head of the Hamas political Bureau, Khaled Meshaal, in a speech now:-our relationship with Iran and Hezbollah continue to revert and this doesn't mean attitudes match. -Never start the path of negotiation in a release of prisoners and we have what, but we have our own in this file. -The path of ...

אנחנו עובדים בשיתוף עם כולם בקרב על פלסטין.

Head of the Hamas political Bureau, Khaled Meshaal, in a speech now:-our relationship with Iran and Hezbollah continue to revert and this doesn't mean attitudes match.

-Never start the path of negotiation in a release of prisoners and we have what, but we have our own in this file.
-The path of negotiation on the family and national and we have to achieve the Honorable deal to free our prisoners

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− שלוש = 1

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com