יום שישי , 24 נובמבר 2017
Home >> Uncategorized >> מבצע כלניות

מבצע כלניות

רגע, כשהחמאס מבצע חיסולים והוצאות להורג ללא משפט, הישראלים נורא אוהבים להזדעזע מזה, אבל כשצהל מחסל חשודים ללא משפט זו גבורה ישראלית?

ככה בזרם אסוסיאטיבי שהחל בנאום הפואטי של הרמטכ"ל שהבטיח שדה כלניות, נתקלתי השבוע בסרט מצויין של הביביסי- "המוסד מכונת הרצח המשוכללת בעולם"- שעקב אחר חיסולם של מי שנחשבו המחבלים בפיגוע האולימיפיאדה.

הבוקר התעוררנו להודעת דובר צהל, ולהודעה בדף הפייסבוק הרשמי של צה"ל :

אותרו ונורו חוטפי ורוצחי הנערים
**
לאחר מבצע מודיעיני מורכב של שירות הביטחון הכללי אותרו בחברון מרואן סעדי קואסמה ועאמר אבו עישה, שביצעו את פיגוע החטיפה והרצח של נפתלי פרנקל, גלעד שאער ואייל יפרח ז"ל. הלילה, בפעילות משותפת של השב"כ, הימ"מ וכוחותינו, בוצע ניסיון למעצר המבוקשים במהלכו התפתחו חילופי אש. כתוצאה מכך נפגעו המבוקשים.

הרמטכ"ל, רא"ל בנימין (בני) גנץ, שוחח הבוקר עם מפקד פיקוד המרכז, אלוף ניצן אלון ובירך אותו על סגירת המעגל: "בערב ראש השנה נסתם הגולל והסתיים מבצע 'שובו אחים'. הבטחנו למשפחות שאער, יפרח ופרנקל כי נגיע לרוצחי בניהם והבוקר עשיתם זאת".

בעיתונות הפלסטינית מדווח מאז הבוקר כי צה"ל חיסל את החשודים ויש אפילו תאורים שמטיל באוויר מה שמפריך את הדיווח על חילופי ירי התנגדות למעצר וכיוב' סיבות להקלה על הקלות הבלתי נסבלת שאנשים מוצאים להורג בשם הבטחון.

בעוד שבחברה הישראלית אוהבים להזדעזע מהוצאות להורג ללא משפט שמבצע חמאס מפעם לפעם , חיסול חשודים שלא זכו למשפט על ידי ישראל נתפס כפעולה הירואית למען בטחון המדינה.

חיסולים כאלה מתקבלים  באהבה אצל הציבור הישראלי וגם זוכים  גם לשמות כותרת מעולם הפרחים, מבצע" קטיף כלניות" – שם קוד של חיסול שיטתי של בכירי חמאס שגרם למותם של בכירי חמאס בהם: כאמל אל ניירב, ג'מאל אבו סמהנאדה, עבד אל עזיז א-רנטיסי, אחמאד יאסין וסאלח שחאדה- הסטטיסטיקה מוכיחה כי מבצעים כאלה גם אם גרמו נזק מיידי לתפקוד התנועה  גם מעלים את המוטיבציה לפיגועים נגד ישראל .

וכך, למרות שלא הוצגה ראייה אחת הקושרת את חמאס- ואת המבוקשים החשודים ברצח הנערים, מרואן סעדי קוואסמה ועמאר אבו עיישה לרצח הנערים, והפרסומים מתבססים על הודאה שנלקחה מחוסאם קוואסמה לאחר שזה שהה במעצר למעלה מ3 שבועות, בציבור הישראלי הם נתפסים האשמים, והחמאס נתפס כאחרי לפעילותם. ועכשיו הם מתים – סיכול שמנע משפט- שמנע את חקר האמת.

תוצאה ישירה לחיסול – היא הסתלקות נציגי חמאס מפתיחת השיחות למו"מ בקהיר.

הכלניות בוודאי יפרחו באדום של האדמה כבושת הדם גם בדרום עם שוך האפיזודה הזו.

עידכון: החמאס חזר בו מהסתלקותו מהמו"מ ושב לשיחות בקהיר.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


שמונה × 5 =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com