יום שני , 11 דצמבר 2017
Home >> מבזקים >> חמושים מגדודי אל אקצה ירו במערב העיר חברון, מוקדם יותר הערב ,הם חלקו כרוזים המצהירים על חידוש הברית עם הנשיא מחמוד עבאס.

חמושים מגדודי אל אקצה ירו במערב העיר חברון, מוקדם יותר הערב ,הם חלקו כרוזים המצהירים על חידוש הברית עם הנשיא מחמוד עבאס.

וקראו להמשך ההתנגדות העממית, בעקבות מותו של השר זיאד אבו-עין. דיווח פלסטיני תרגום הכרוז: כרוז של גדודי אל אקצה (פתח): 3 הצהרות: 1. תמיכה באבו מאזן ובפניה לבין הדין בהאג ואז נאמר ש "הרובה של גדודי אל אקצה" תמיד מוכן אם יהיה צורך בכך. 2. מצהירים שהם ממשיכים לתמוך באחדות למרות שיש מי שמנסה לעורר מתיחות ולפלג ושהם מוכנים לטפל ...

וקראו להמשך ההתנגדות העממית, בעקבות מותו של השר זיאד אבו-עין.
דיווח פלסטיני

תרגום הכרוז:
כרוז של גדודי אל אקצה (פתח): 3 הצהרות: 1. תמיכה באבו מאזן ובפניה לבין הדין בהאג ואז נאמר ש "הרובה של גדודי אל אקצה" תמיד מוכן אם יהיה צורך בכך. 2. מצהירים שהם ממשיכים לתמוך באחדות למרות שיש מי שמנסה לעורר מתיחות ולפלג ושהם מוכנים לטפל במי שעושה זאת. 3. קריאה לעם להשתתף בהתנגדות העממית כהמשך לדרכו של זיאד אבו עין.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


שש − = 4

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com