יום ראשון , 17 דצמבר 2017
Home >> מבזקים >> החיזבאללה מוחים על הרג השר זיאד אבו עין .ומגנים את ישראל שבצעה פשע ומעשה טרוריסטי. דברים דומים נאמרו בהודעת משרד החוץ הסורי.

החיזבאללה מוחים על הרג השר זיאד אבו עין .ומגנים את ישראל שבצעה פשע ומעשה טרוריסטי. דברים דומים נאמרו בהודעת משרד החוץ הסורי.

בהודעה שיצאה מן הארגון היום נאמר כי מדובר בהמשך הפרעות הציונית שפוגעת בכל פלסויני ללא אבחנה , הארגון   וקבע כי גרימת מותו של השר היא פשע ומעשה טרוריסטי. משרד החוץ הסורי פרסם אף הוא הודעת גינוי היום: "מדובר בפשע אכזרי שבוצע על ידי כוחות הכיבוש הישראלי ואשר נותן תוקף מחדש לטבעה התוקפני והטרוריסטי של ישראל"   על פי דווח ...

בהודעה שיצאה מן הארגון היום נאמר כי מדובר בהמשך הפרעות הציונית שפוגעת בכל פלסויני ללא אבחנה , הארגון   וקבע כי גרימת מותו של השר היא פשע ומעשה טרוריסטי.

משרד החוץ הסורי פרסם אף הוא הודעת גינוי היום: "מדובר בפשע אכזרי שבוצע על ידי כוחות הכיבוש הישראלי ואשר נותן תוקף מחדש לטבעה התוקפני והטרוריסטי של ישראל"

 

על פי דווח פלסטיני.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 − = ארבע

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com