יום שישי , 24 נובמבר 2017
Home >> מבזקים >> דיווחים פלסטינים : טיסות חיל אוויר בגבהים שונים בשמי רצועת עזה. מוקדם יותר נשמע פיצוץ , ויש גם דיווח על ירי לעבר הגדר באיזור בארי- לא מאומת. דיווחים בלבנון, על פיצוצים כל הערב, אחד לאחרונה ליד מחנה פליטים אל חליווה באיזור החוף. ועל סוריה כבר שמעתם בעיתונות הממסדית. מוקדם יותר דווח בתקשורת הפלסטינית על פיצוץ צינור הגז בסיני, התקשורת במצרים מכחישה. בדקות האחרונות 23:00 דווח על עוד פיצוץ שנשמע בעזה. החיזבאללה לא אשרו לבקשת החמאס לשלוח משלחת מטעמם לניחום על מותו של מורנייה.

דיווחים פלסטינים : טיסות חיל אוויר בגבהים שונים בשמי רצועת עזה. מוקדם יותר נשמע פיצוץ , ויש גם דיווח על ירי לעבר הגדר באיזור בארי- לא מאומת. דיווחים בלבנון, על פיצוצים כל הערב, אחד לאחרונה ליד מחנה פליטים אל חליווה באיזור החוף. ועל סוריה כבר שמעתם בעיתונות הממסדית. מוקדם יותר דווח בתקשורת הפלסטינית על פיצוץ צינור הגז בסיני, התקשורת במצרים מכחישה. בדקות האחרונות 23:00 דווח על עוד פיצוץ שנשמע בעזה. החיזבאללה לא אשרו לבקשת החמאס לשלוח משלחת מטעמם לניחום על מותו של מורנייה.

20-1-15 10:00 תגובות תגובות

20-1-15 10:00

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


תשע − = 8

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com