יום שבת , 16 דצמבר 2017
Home >> מבזקים >> בינתים מרוב דיבורים על שיתוף פעולה בטחוני, או לא , מעצרים מתבצעים גם על ידי הרשות הפלסטינית וגם על ידי כוחות הבטחון הערב.

בינתים מרוב דיבורים על שיתוף פעולה בטחוני, או לא , מעצרים מתבצעים גם על ידי הרשות הפלסטינית וגם על ידי כוחות הבטחון הערב.

במזרח ירושלים נעצר שייח  וכרגע יש שם עימותים בין צעירים לכווחות מנגנון הבטחון הפלסטיני. נוכחות מוגברת של כוחות ישראלים שוב במחנה פליטים שועפט. פשיטות בג'אבל אל הרחמים בחברון, ובמחנה פליטים ברמאללה., גמוקדם יותר דווח גם על עימותים בג'נין וסילוואן , סילוואד א-טור ג'בל אל מכבר. ואל חאד'ר שליד חברון. על פי דיווחים פלסטינים. תגובות תגובות

במזרח ירושלים נעצר שייח  וכרגע יש שם עימותים בין צעירים לכווחות מנגנון הבטחון הפלסטיני. נוכחות מוגברת של כוחות ישראלים שוב במחנה פליטים שועפט. פשיטות בג'אבל אל הרחמים בחברון, ובמחנה פליטים ברמאללה., גמוקדם יותר דווח גם על עימותים בג'נין וסילוואן , סילוואד א-טור ג'בל אל מכבר. ואל חאד'ר שליד חברון.

על פי דיווחים פלסטינים.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 − חמש =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com