יום שישי , 15 דצמבר 2017
Home >> מבזקים >> אגרת ניחומים ממוחמד דף לנסראללה על מות השאהידים , על פי דיווח רשת אלמיידין נאמר עוד באיגרת כי האוייב האמיתי היא ישראל ושעליהם לאחד כוחות מול ישראל.

אגרת ניחומים ממוחמד דף לנסראללה על מות השאהידים , על פי דיווח רשת אלמיידין נאמר עוד באיגרת כי האוייב האמיתי היא ישראל ושעליהם לאחד כוחות מול ישראל.

האגרת באה לאחר תקפת השיירה בקונטיירה, ובאגרת נכתב שחובה על כל כוחות ההתנגדות לשלב כוחות נגד המפעל הציוני ולעשות יד אחת נגד שותפיו. והוסיף כי כל הרובים צריכים להיות מופנים נגד ישראל, דמם של השאהידים היא קריאה מהדהדת וסטירה מצלצלת לרפי הידיים והנכנעים אשר אינם נאבקים בישראל. חי או מת? ספין או שבאמת? תגובות תגובות

האגרת באה לאחר תקפת השיירה בקונטיירה, ובאגרת נכתב שחובה על כל כוחות ההתנגדות לשלב כוחות נגד המפעל הציוני ולעשות יד אחת נגד שותפיו. והוסיף כי כל הרובים צריכים להיות מופנים נגד ישראל, דמם של השאהידים היא קריאה מהדהדת וסטירה מצלצלת לרפי הידיים והנכנעים אשר אינם נאבקים בישראל.

חי או מת?
ספין או שבאמת?

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− שתיים = 1

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com