יום שלישי , 12 דצמבר 2017
Home >> כללי >> סנטה קלאוס נחנק מגז מדמיע? כשעיני כל העולם נשואות אל העיר בה (לכאורה) התחוללה אחת הדרמות של האנושות ולפי האמונה או המיתולוגיה הנוצרית עיר הולדתו של ישו.

סנטה קלאוס נחנק מגז מדמיע? כשעיני כל העולם נשואות אל העיר בה (לכאורה) התחוללה אחת הדרמות של האנושות ולפי האמונה או המיתולוגיה הנוצרית עיר הולדתו של ישו.

היום התקיימה תהלוכה של קריסטמס, במסגרת הפסטיבל הטרום קריסטמס בעיר , שהפכה לעימותים מהם נחנקו אנשי סנטה קלאוס מגז מדמיע ישראלי. לא ברורות הנסיבות. http://www.theguardian.com/world/video/2014/dec/23/palestinians-dress-santa-claus-bethlehem-protest-video הוידאו של הארוע פורסם בגארדיאן הבריטי וברחבי העולם. וזה מזכיר לי , כשצלמתי את הסרט HOLY DUST, מראות זהים התחוללו בעיר. לא ייאמן איך שום דבר לא משתנה פה. תגובות תגובות

בית לחם 23.12היום התקיימה תהלוכה של קריסטמס, במסגרת הפסטיבל הטרום קריסטמס בעיר , שהפכה לעימותים מהם נחנקו אנשי סנטה קלאוס מגז מדמיע ישראלי. לא ברורות הנסיבות.
http://www.theguardian.com/world/video/2014/dec/23/palestinians-dress-santa-claus-bethlehem-protest-video

הוידאו של הארוע פורסם בגארדיאן הבריטי וברחבי העולם.
וזה מזכיר לי , כשצלמתי את הסרט HOLY DUST, מראות זהים התחוללו בעיר.
לא ייאמן איך שום דבר לא משתנה פה.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


3 × = עשרים ארבע

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com