יום ראשון , 17 דצמבר 2017
Home >> כללי >> לאחר פגישת הפלגים בעזה היום, יצאו בקריאה לקהיליה הבינלאומית להטיל את האחריות להפרת הפסקת האש על ישראל, מאוחר יותר גדודי צלאח אדין יצאו בהצהרה: כל הפרת הפסקת האש על ידי ישראל תחשב להכרזת מלחמה.

לאחר פגישת הפלגים בעזה היום, יצאו בקריאה לקהיליה הבינלאומית להטיל את האחריות להפרת הפסקת האש על ישראל, מאוחר יותר גדודי צלאח אדין יצאו בהצהרה: כל הפרת הפסקת האש על ידי ישראל תחשב להכרזת מלחמה.

לאחר פגישה סוערת, של הפלגים הפלסטינים עם החמאס בעזה היום לדון בהפרות הפסקת האש של ישראל יצאו בקריאה לקהילה הבינלאומית להטיל על ישראל את האחריות להפרת הפסקת האש. בפגישה נתגלעו חילוקי דעות בין הפלגים , אך בסופה יצאו בקריאה לקהילה הבינלאומית כנגד הפרות הפסקת האש של ישראל. למרות כל זאת גדודי צלאח אדין יצאו בהצהרה " כל הפרת הפסקת אש ...

לאחר פגישה סוערת, של הפלגים הפלסטינים עם החמאס בעזה היום לדון בהפרות הפסקת האש של ישראל יצאו בקריאה לקהילה הבינלאומית להטיל על ישראל את האחריות להפרת הפסקת האש.
בפגישה נתגלעו חילוקי דעות בין הפלגים , אך בסופה יצאו בקריאה לקהילה הבינלאומית כנגד הפרות הפסקת האש של ישראל.
למרות כל זאת גדודי צלאח אדין יצאו בהצהרה " כל הפרת הפסקת אש של ישראל תחשב כהכרזת מלחמה".
זמן קצר לאחר מכן, דווח שוב על ירי ישראלי לעבר חאן יונס בשעות הצהריים היום. לא דווח על נפגעים, המקורות ציינו שהירי הופנה לבתיהם של חקלאים ומטרות צבאיות של חמאס.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


ארבע + 2 =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com