יום רביעי , 21 פברואר 2018
Home >> כללי >> כשסיני בערה בלילה…

כשסיני בערה בלילה…

פיגועים נגד צבא מצרים בלילה שבין חמישי לשישי בערה סיני. דיווחים עלו בדף הפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/pages/Yael-arava-com/259810524181811?fref=nf בזמן אמת כל הלילה. מוזמנים לראות את ההתפתחות באופן כרונולוגי שם. ואחמאד ahmed gamal shasha שחי במצרים שולח לנו קולות מהשטח אחמד מדווח שקרא בתקשורת המצרית, כי הבדיקות הראשוניות לארוע הטרור בסיני מעלה שהם בוצעו על יד קבוצת אל אנצאר בית אלמקדס .. וגבו ...

סיני הלילה1
פיגועים נגד צבא מצרים בלילה שבין חמישי לשישי בערה סיני.
דיווחים עלו בדף הפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/pages/Yael-arava-com/259810524181811?fref=nf
בזמן אמת כל הלילה. מוזמנים לראות את ההתפתחות באופן כרונולוגי שם.

ואחמאד ahmed gamal shasha שחי במצרים שולח לנו קולות מהשטח

אחמד מדווח שקרא בתקשורת המצרית, כי הבדיקות הראשוניות לארוע הטרור בסיני מעלה שהם בוצעו על יד קבוצת אל אנצאר בית אלמקדס .. וגבו 26 חללים ו ע45 פצועים לפחות, בהם ועשרות אזרחים .
הארועים היו משולבים וההתקפות התחוללו בדרום וממזרח אל עריש בצפון סיני .

אנשי הטרור השתמשו במכונית העברת המים .. להעברת חומרי הנפץ, הם מלאו את המיכליות בחומרי נפץ. ונסעו לרחוב בו שוכן מטה המשטרה בצפון סיני.
וגם יש בו מחסום לצבא המצרי .
באותו הזמן קבוצה חמושה ירתה רקטה שנחתה ליד מפקדת גדוד 101 באל עריש. המבנה התמוטט.
במהלך הלילה משפחות מאל עריש ארזו מעט מטלטלין ועזבו את בתיהם, מחשש לחייהם, שכן הם היו תחת האש.הן לא מטופלות על ידי המדינה או הצבא ופשוט עזבו את הבתים וברחו למחסה אצל בני משפחה במקום מוגן יותר.

כבר בלילה דאע"ש נטלו אחריות לארועים ומאוחר יותר גם אל אנסאר בית אל מקדס נטלה אחריות לפיגועים במתקנים בטחוניים בצפון סיני, דרך חשבונה באתר "טוויטר" .

נעדכן כאן יותר מאוחר תגובות ממצרים לארועים.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


שתיים + 3 =

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com