יום שבת , 16 דצמבר 2017
Home >> כללי >> ועוד קצת על הפסקת התאום הבטחוני: מזכיר הפתאח אמין מאקבול מוסר כי בפגישת ההנהגה הפלסטינית הוחלט על הפסקת התאום הבטחוני עם ישראל ושהוחלט על סדרת צעדים שינקטו באופן מדורג על פי אמנת רומא, ואומר כי פרטים עקרונים וקריטיים לגבי ישראל יתפרסמו ביום שישי. Secretary of Fatah Revolutionary Council Amin Maqbool: Leadership Meetings suspended security and no security Coordination, and Decided to take a series of steps Gradually, one signature of the Treaty of Rome. Adding, Crucial Decisions in respect of conventions with the Occupation will be Taken at a meeting on Friday.

ועוד קצת על הפסקת התאום הבטחוני: מזכיר הפתאח אמין מאקבול מוסר כי בפגישת ההנהגה הפלסטינית הוחלט על הפסקת התאום הבטחוני עם ישראל ושהוחלט על סדרת צעדים שינקטו באופן מדורג על פי אמנת רומא, ואומר כי פרטים עקרונים וקריטיים לגבי ישראל יתפרסמו ביום שישי. Secretary of Fatah Revolutionary Council Amin Maqbool: Leadership Meetings suspended security and no security Coordination, and Decided to take a series of steps Gradually, one signature of the Treaty of Rome. Adding, Crucial Decisions in respect of conventions with the Occupation will be Taken at a meeting on Friday.

פורסם לראשונה בפייסבוק הבוקר תגובות תגובות

פורסם לראשונה בפייסבוק הבוקר

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


− שלוש = 3

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com