יום שבת , 16 דצמבר 2017
Home >> כללי >> הפתלוג הרשמי של הרשות הפלסטינית , ד"ר סאבר אלעאלול:" תוצאות הנתיחה העלו שהסיבה מאחורי מותו של אבו ען הוא "חבלה" , ולא היה מות טבעי." דיווח בתקשורת הפלסטינית _______________________________________________________ בקרוב בהרחבה נתייחס לנושא הנתיחה . רק כרגע למרות שהפרסומים הישראלים קבעו כי הפלסטינים הסכימו על קביעת סיבת המוות. להדגיש שהפלסטינים בהחלט רואים את מותו כתוצאה מן הארוע שהתרחש. והסיפור הזה עודרחוק מלהסתיים. בכוונתם לדרוש חקריה בינלאומית .

הפתלוג הרשמי של הרשות הפלסטינית , ד"ר סאבר אלעאלול:" תוצאות הנתיחה העלו שהסיבה מאחורי מותו של אבו ען הוא "חבלה" , ולא היה מות טבעי." דיווח בתקשורת הפלסטינית _______________________________________________________ בקרוב בהרחבה נתייחס לנושא הנתיחה . רק כרגע למרות שהפרסומים הישראלים קבעו כי הפלסטינים הסכימו על קביעת סיבת המוות. להדגיש שהפלסטינים בהחלט רואים את מותו כתוצאה מן הארוע שהתרחש. והסיפור הזה עודרחוק מלהסתיים. בכוונתם לדרוש חקריה בינלאומית .

פורסם לראשונה ב 1130 בפייסבוק תגובות תגובות

פורסם לראשונה ב 1130 בפייסבוק

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


7 + = שש עשרה

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com