יום שני , 11 דצמבר 2017
Home >> כללי >> דיווח פלסטיני: קנדה פנתה אל החברות במועצת הבטחון ובקשה מהן לא להצביע בעד ההצעה הפלסטינית.ארהב: ההצעה הפלסטינית פרובוקציה והתרחקות ממו"מ לשלום.

דיווח פלסטיני: קנדה פנתה אל החברות במועצת הבטחון ובקשה מהן לא להצביע בעד ההצעה הפלסטינית.ארהב: ההצעה הפלסטינית פרובוקציה והתרחקות ממו"מ לשלום.

לאחר ההצבעה באום, בה נפלה הבקשה הפלסטינית. תגובות במערכת הדיפלומטית הן מאחורי הקלעים והן בהצהרות לתקשורת, דינה קוואר, שגרירת ירדן לאו"ם אמרה כי ירדן תמשיך להפעיל לחץ על הקהיליה הבינלאומית ובמיוחד על האום, למעורבות אפקטיבית לסיום הסכסוך. נציגים פלסטינים לאום הביעו צער על שההצבעה להצעה שהגשנו לסיום הכיבוש, לא עברה. הרוסים הביעו שאט נפש מהעובדה שלארצות הברית נתנת זכות הטלת ...

לאחר ההצבעה באום, בה נפלה הבקשה הפלסטינית. תגובות במערכת הדיפלומטית הן מאחורי הקלעים והן בהצהרות לתקשורת,
דינה קוואר, שגרירת ירדן לאו"ם אמרה כי ירדן תמשיך להפעיל לחץ על הקהיליה הבינלאומית ובמיוחד על האום, למעורבות אפקטיבית לסיום הסכסוך.
נציגים פלסטינים לאום הביעו צער על שההצבעה להצעה שהגשנו לסיום הכיבוש, לא עברה.
הרוסים הביעו שאט נפש מהעובדה שלארצות הברית נתנת זכות הטלת וטו (למרות שבמקרה זה לא השתמשה בה, אולי מן הטעם הפשוט שעצם יכולתה להטיל וטו השפיעה על ההצבעה)
ארהב: ההצעה הפלסטינית פרובוקציה והתרחקות ממו"מ לשלום.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


שבע × = 35

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com