יום שבת , 16 דצמבר 2017
Home >> כללי >> אין גבול לציניות
אין גבול לציניות

אין גבול לציניות

אין גבול לציניות. סוריה יוצאת באזהרת מסע לאזרחיה שלא להגיע לטורקיה, וזאת בשל המצב הבטחוני שם עם פרוץ ההפגנות באינסטנבול לפני 3 ימים.

אין גבול לציניות. סוריה יוצאת באזהרת מסע לאזרחיה שלא להגיע לטורקיה,

ע

וזאת  בשל המצב הבטחוני שם עם פרוץ ההפגנות באינסטנבול לפני 3 ימים.

ככ

ההודעה מטעם משרד החוץ הסורי, המביעה דאגה לאזרחי המדינה , יצאה היום (א), בעקבות ההפגנות שפרצו  באינסטנבול לפני שלושה ימים, באה על רקע המציאות העגומה המתרחשת בסוריה, אשר מאז פרוץ המהומות בה, כ4.24 נאלצו לשנות את מיקומם, וכמיליון וחצי (1.515.639 ) איש ואשה הפכו לפליטים.  מתוכם במקום שלישי לאחר לבנון וירדן, טורקיה קלטה  347.157 מהם.

ההודעה המפתיעה, יצאה בצל אזהרותיו של Antonio Guterres, אנטוניו גואטרס, שמביע דאגה לכך שמספר הפליטים הסורים יכפיל ואף ישליש את עצמו , עד סוף השנה הנוכחית, אם לא ימצא פתרון לקונפליקט בסוריה.

ולאחר שב23 במאי, דווקא באינסטנבול, נפתח מרתון שיחות  של הקואליציה  הארצית, התומכות במורדים להתחיל בשיחות שלום עם הממשלה, כמו גם הליגה הערבית וחברות של סוריה העבירו הצעותיהן לאו"מ והגישו הצעות לפתרונות לוועידת השלום שאמורה להתקיים ביוני,  בהן הצעה להוביל לממשלת מעבר,זמנית.

בתוך כך, נראה שהמשטר הסורי חידש כוחותיו בסיוע, איראן, רוסיה והחיזבאללה. וממשלו של אסאד חזק יותר מכפי שחזו במערב.

והיום באורח ציני מביע דאגה לפליטיו המצויים בטורקיה וממליץ שאזרחים סורים לא יגיעו לאינסטנבול.

 ככיעכ

הנתונים המספריים הובאו מדו"ח NFC

קרדיט תמונות:  europeans against the political system's photo

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


+ שש = 7

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com