יום שני , 11 דצמבר 2017
Home >> כותבים >> המקליד המהיר מקהיר >> סוף העולם כבר היה ואין חדש תחת השמש

סוף העולם כבר היה ואין חדש תחת השמש

עשרות מיליוני שנים עברו מאז הציביליזציה הראשונה, ככה חושבים עשרות מדענים במה שמכונה "הארכאולוגיה האסורה" סביר מאוד ואפילו הגיוני שבעבר התרחשו עשרות גלי צונמי והתנגשויות של אסטרואידים ענקים עם כדור הארץ. והחשוב מכל שכיון הזמן התהפך כמה פעמים בעבר, התהפך פיזית וגם מנטלית. כשכיוון סיבוב כדור הארץ סביב עצמו ישתנה, הדבר הזה יגרום לשמש לכאורה להיראות כאילו היא עולה מהמערב ...

עשרות מיליוני שנים עברו מאז הציביליזציה הראשונה, ככה חושבים עשרות מדענים במה שמכונה "הארכאולוגיה האסורה"

סביר מאוד ואפילו הגיוני שבעבר התרחשו עשרות גלי צונמי והתנגשויות של אסטרואידים ענקים עם כדור הארץ. והחשוב מכל שכיון הזמן התהפך כמה פעמים בעבר, התהפך פיזית וגם מנטלית.

כשכיוון סיבוב כדור הארץ סביב עצמו ישתנה, הדבר הזה יגרום לשמש לכאורה להיראות כאילו היא עולה מהמערב ושוקעת במזרח. גם כיוון הזמןהתהפך מנטלית עם גלי כבידה בנופח מסוים שטלטלו את כדור הארץ.

הציביליזציה הפרעונית ושאר הציביליזציות בדרום אמריקה הופיעו אחרי זה.

והמסקנה מהדברים הללו שזאת לא הפעם הראשונה שידעה את האנושות את החשמל וכמובן עשרות היישומים הכרוכים בה עד שהופיעה את רשת האינטרנט.

כדור הארץ כמו מחשב, פעם עובד אנלוגי, ופעם עובד דיגיטלי.

יבואי זמנים אחרים ולא יישאר מהציביליזציה שלנו שום דבר, הכל יימחק כאילו כדור הארץ שלנו הוא מחשב ענק שמחזיר גרסת הייצור הדיגיטלית המקורית שלו.

תגובות

תגובות

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


× תשע = 54

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com